vlasta logo vlasta logo

Ao Raily

Relevant links

Pláže podél poboežního misteeka Krabi jsou vyhlášené hlavni mezi horolezci. Vápencové skály se tu zvedají poímo z mooe. Teda ne pokaždé. Protože mooe zde je velice milké, poi odlivu se voda jaksi "vypaoí" a i bižné koupání je velice stížené...

Pokui nemáte lezeckou výbavu, tak si ji tu za velké peníze mužete koupit. Pokud jste nikdy nelezli, tak si tu mužete zaplatit i lezecký kurz ruzné délky. Od puldenního po více denní. Kdo leze, tak si to tu nemuže vynachválit. Lezeckých cest zde je nespoeet a všech obtížností. Vitšinou se k nim dostanete do 30 minut chuze. Poíliv a odliv stejni jako sluneení záoe ovlivouje, kde se dá v kterou dobu lézt. Potkáte tu mladé lidi ze všech koutu Svita. Já zase tak dobrý nejsem, takže jsem zde dlouho nepobyl. Mužete si také zaplatit výlet lodí na nedaleké ostruvky spojený s potápiním.

Na West Ao Raily a East Ao Raily se dá dostat pouze lodí. Na nedalekou pláž Ao Nang se mužete za 30 minut dostat taxíkem z Krabi. Taxí stojí B20. Odtud vás za B50 (2002) na Ao Raily ochotni odveze nikterý z majitelu "long tial boat". Nebo mužete plout poímo z Krabi za B70. Cenovi to vyšlo nastejno. Díky izolaci tichto pláží jsou ceny za ubytování a stravu vyšší nežli v okolí. Za ubytování mužete zaplati toeba až B400 za noc. V Ton Sai Bungalows se prý dalo spát ve "spar?anských" podmínkách i za B80.

Na jižním výbižku jsem marni hledal jeskyni Prhanang Cave. Možná, že jsem ji našel, pak to ale byl jen malý poevis. Prosti nic moc.


TOPlist
Author | Site Map | ©1996-2018 & disclaimer | info@vlasta.org | Timestamp: November 2005 | Recommend Top